Unique Apartment Elena

  • 45 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Zlokalizowany w dzielnicy Nordstadt 1-pokojowy Unique Apartment Elena Werona oferuje zakwaterowanie 20 min piechotą od takich atrakcji kulturalnych, jak Most Scaligerów. Apartament o powierzchni 45 m² może pomieścić maksymalnie 3 osób.

Apartament oferuje balkon i restaurację tarasową, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Obiekt oferuje również 1 łazienkę. Ponadto do dyspozycji Gości bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

Dostęp do lodowiska pomaga gościom utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Oprócz udogodnień z wyżywieniem we własnym zakresie, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, ten apartament oferuje również jadalnię.

Most Ponte Pietra znajduje się 2 km od apartamentu, a Amfiteatr w Weronie - 2,1 km. Obiekt noclegowy oferuje pierwszorzędną lokalizację: Market Migross jest w mniej niż 450 metrach. Plac Piazza delle Erbe leży w około 2,2 km stąd. Od Unique Apartment Elena do przystanku autobusowego Via Monte Ortigara 8 I w małej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Unique Apartment Elena Werona
Maison Bassini
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Maison Bassini

9.4
Wspaniały 41 opinii
338 m od nieruchomości
USD 230 USD 207
za noc
Appartamenti Mameli
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartamenti Mameli

9.0
Wspaniały 1 opinia
344 m od nieruchomości
Borgo Trento Residence - Vista Monte Grappa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Borgo Trento Residence - Vista Monte Grappa

10
Wyjątkowy 2 opinie
463 m od nieruchomości
USD 642 USD 578
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Werona-Villafranca
    20 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Verona Porta Nuova
    3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Pomieszczenie z szafkami
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Numer licencjiIT023091C2BNL5BYGO,Z02595
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Unique Apartment Elena można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Unique Apartment Elena.
    • Czy w Unique Apartment Elena jest kuchnia?
      W Unique Apartment Elena goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Werona-Villafranca
    20 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Verona Porta Nuova
    3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Unique Apartment Elena Werona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij